Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 wśród najpiękniejszych

Jarmark Bożonarodzeniowy 2021 wśród najpiękniejszych

Po roku przerwy, spowodowanej pandemią koronawirusa, na Rynek Główny powróciły tradycyjne targi bożonarodzeniowe. Jarmark rozpoczął się 26 listopada i potrwa do 2 stycznia 2022 r.

– Jest to miejsce, gdzie można znaleźć świąteczny prezent na każdą kieszeń. Po udanych zakupach wszyscy mogą posilić się przy stoiskach gastronomicznych oraz zatrzymać się przy estradzie, aby podziwiać występy zespołów artystycznych. Organizowany przez nas od ponad 30 lat jarmark bożonarodzeniowy nawiązuje do handlowych tradycji Rynku Głównego i od ponad ćwierćwiecza na stałe wpisał się w pejzaż przedświątecznego Krakowa. Cieszy się niezmiennym powodzeniem zarówno wśród mieszkańców Krakowa, jak i odwiedzających nasze miasto turystów z Polski i z zagranicy o czym świadczą artykuły zamieszczane w wielu mediach z całego świata – zachęcają organizatorzy.
Warto przypomnieć, że targi bożonarodzeniowe w Krakowie uzyskały wysoką renomę w Polsce i na świecie, o czym świadczy wiele wyróżnień branżowych m.in. otrzymane w 2017 roku godło „Teraz Polska”. W 2012 r. serwis CNN Travel ogłosił Kraków najlepszym miejscem do spędzania świąt, zapraszając na konkurs szopek i targi. W 2019 r. krakowskie targi znalazły się wśród 10 najpiękniejszych jarmarków świątecznych w Europie według rankingu portalu Travelist.

Tegoroczny krakowski Jarmark Bożonarodzeniowy został zaliczony do jednych z kilku najpiękniejszych w Polsce. Oto link do szczegółowych informacji:

https://biznes.interia.pl/finanse/news-szesc-jarmarkow-bozonarodzeniowych-ktore-warto-zobaczyc,nId,5719268