poniedziałek, 24 wrzesień 2018 08:24

Konferencja na temat RODO

Szanowni  Państwo,

RODO obowiązuje już od ponad 100 dni i wciąż budzi wiele wątpliwości.

·         Co tak naprawdę  się zmieniło w regulacjach dotyczących ochrony danych osobowych?

·         Jakie nowe obowiązki na nas nakłada?

·         Jakie są podstawowe błędy w interpretacji nowych regulacji?

·         Skąd znaleźć środki na szkolenia, doradztwo i studia podyplomowe z tego zakresu?

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie Państwo w czasie konferencji „Największe problemy z RODO czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych po stu dniach obowiązywania”. W dniu 26 września  2018 w Krakowie, w salach kultowego Kina Kijów.Centrum nasi eksperci między innymi  dr Ewa Kulesza w latach 1998-2006 Generalna Inspektor Ochrony Danych Osobowych oraz Jarosław Feliński – Prezes Stowarzyszenia Inspektorów Ochrony Danych Osobowych podzielą się informacjami na temat kluczowych faktów , interpretacji przepisów oraz pierwszych efektów wdrażania  tych regulacji.

Więcej informacji na stronie marr.pl

 

Udział w konferencji jest bezpłatny

Zapraszamy do udziału

Zarejestruj się

Program

Wydział Spraw Administracyjnych przesłał na adres Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej pismo w sprawie opłat za zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych.

Pobierz PDF

wtorek, 18 wrzesień 2018 11:02

I BIESIADA PIWNA PRZEDSIĘBIORCÓW!

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie uprzejmie informuje, że wspólnie z Krakowską Kongregacją Kupiecką, Stowarzyszeniem Małych i Średnich Przedsiębiorstw „Krak-Business” oraz Izbą Przemysłowo-Handlową w dniu 06 października 2018 r. organizuje I Biesiadę Piwną Przedsiębiorców.

Biesiada, której rozpoczęcie planowane jest na godz. 17:00, odbędzie się na terenie Strzelnicy przy ul. Pasternik 128 w Krakowie.
Dojazd z pętli w Bronowicach autobusem linii: 238, 248, 258, 268, 278.
Ponadto Radio Taxi Barbakan na hasło Biesiada będzie stosować zniżki 10% w dzień (06:00 - 22:00) i 20% w nocy (22:00 - 06:00).

Tradycyjne, odbywające się jesienią, tuż po wakacjach, zawody na Pasterniku miały emocjonujący przebieg. Pierwszym oddanym strzałem w konkursie o puchar VIP-ów prezydent Krakowa prof. Jacek Majchrowski wysoko podniósł poprzeczkę, gdyż jego kula utkwiła nieco powyżej linii, w ,,ósemce" Celniejszym okiem wykazał się prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesław Jopek strzelając w ,,dziewiątkę" i pokonując takich wybitnych oficerów jak generałowie Mieczysław Bieniek oraz Edward Gruszka.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum