piątek, 02 czerwiec 2017 10:38

Mistrzowie Handlu 2017

Pilny komunikat:

Ze względu na duże zainteresowanie naszą akcją Mistrzowie Handlu, aby dać szansę wszystkim chętnym, wydłużamy czas na zgłaszanie kandydatur do 30 czerwca! Głosowanie rozpocznie się natomiast 23 czerwca. Kandydatów na Mistrzów Handlu będzie można nominować jeszcze do 30 czerwca, a głosowanie potrwa do 21 lipca, do godz. 22.

„Gazeta Krakowska" – najchętniej czytany dziennik regionalny w Małopolsce w 2017 r. rozpoczął wielki plebiscyt - „Mistrzowie Handlu 2017”. Wielka akcja ma na celu promocję punktów handlowych, które dzięki jakości swoich usług z powodzeniem wygrywają konkurencyjną walkę z wielkopowierzchniowymi marketami i sieciowymi sklepami w wielkich galeriach handlowych. Patronat Honorowy nad plebiscytem objęła Krakowska Kongregacja Kupiecka.

wtorek, 30 maj 2017 14:09

Godło Teraz Polska dla firmy "Artim"

W Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się gala wręczenia godła "Teraz Polska". To już 27 edycja konkursu. Krakowska firma "Artim" należąca do Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej została uhonorowana w kategorii usługi. Statuetkę odbierał prezes Rady Nadzorczej Roman Gawrysiak. W uroczystości uczestniczył też prezes firmy Dariusz Michalak z rodziną. Był też prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesław Jopek. W sesji zdjęciowej uczestniczyli także przedstawiciele innej firmy uhonorowanej godłem Teraz Polska tj. Złotego Kłosa z Dobczyc.

Mszą świętą w Bazylice Mariackiej rozpoczęły się sobotnie obchody Święta Rzemiosła w Krakowie. Archiprezbiter ks. infułat Dariusz Raś w kazaniu mówił misji jaką mają do wykonania małopolscy rzemieślnicy. Potem rzemieślnicy i ich goście w barwnym orszaku, ze sztandarami przemaszerowali wokół Rynku Głównego. Przy studzience Walentego Badylaka prezes Małopolskiej Izby Rzemiosła i Przedsiębiorczości Janusz Kowalski ze swoimi zastępcami złożyli kwiaty. Kolejne wieńce prezes z zastępcami oraz delegacje z poszczegółnych cechów złożyli na płycie upamietniającej przysięgą Tadeusza Kościuszki.
Oficjalne obchody Święta Rzemiosła odbyły się w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa. Po przywitaniu gości i przemówieniu prezydenta Krakowa prof. Jacka Majchrowskiego wojewoda małopolski Józef Pilch dokonał dekoracji odznaczeniami państwowymi zasłużonych rzemieślników. Krakowską Kongregację Kupiecką podczas uroczystości reprezentowali prezes Wiesław Jopek ijego zastępca Jan Wiesław Nalepa a także Zbigniew Burdak – pełnomocnik ds. współpracy z Oddziałami Terenowymi Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej.

piątek, 26 maj 2017 14:03

Udana Majówka 2017

W minioną sobotę 20 maja około 180 osób świetnie się bawiło podczas Majówki 2017 w Dworku Białoprądnickim. Imprezę urządziły organizacje samorządu gospodarczego. W roli lidera występowała Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, solidnego wsparcia organizacyjnego udzieliła Krakowska Kongregacja Kupiecka.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum