środa, 14 sierpień 2019 12:16

Trwa 17. Festiwal Pierogów

Na Małym Rynku rozpoczął się Festiwal Pierogów. To najsmaczniejsza impreza w mieście. Po ulewnym, porannym deszczu zaczyna się rozjaśnić i od razu zaczyna przybywać ludzi. Festiwal potrwa do niedzieli. Rozstrzygnięte zostaną dwa konkursy, będą warsztaty dla dzieci.

środa, 14 sierpień 2019 11:46

17. Festiwal Pierogów

Miasto Kraków, Krakowskie Biuro Festiwalowe oraz Krakowska Kongregacja Kupiecka są organizatorami 17. Festiwalu Pierogów. Impreza, która dziś się zaczęła na Małym Rynku potrwa do niedzieli 18 sierpnia. Oto informacja zamieszczona przez krakow.pl

Zarząd Budynków Komunalnych w Krakowie uprzejmie informuje, że kolejna aukcja na najem lokali użytkowych zostanie przeprowadzona w dniu 30 sierpnia 2019 r.
Szczegółowe informacje dotyczące wyżej wymienionego postępowania dostępne są na stronie internetowej tut. jednostki pod adresem: www.zbk-krakow.pl
W przypadku konieczności uzyskania dodatkowych wyjaśnień/informacji uprzejmie prosimy o kontakt telefoniczny z Referatem Lokali Użytkowych Zarządu Budynków Komunalnych w Krakowie, z siedzibą ul. Czerwieńskiego 16, nr tel. ( 12) 616-61-54.

czwartek, 08 sierpień 2019 20:44

43. Targi Sztuki Ludowej w Krakowie

Prezes Wiesław Jopek został uhonorowany medalem 70-lecia Cepelii podczas otwarcia 34. Międzynarodowych Targów Sztuki Ludowej w Krakowie. Gospodarzem Targów jest prezes Józef Spiszak. Oficjalnego otwarcia Targów dokonał prezydent Krakowa Jacek Majchrowski.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum