piątek, 01 grudzień 2017 13:05

Informacja ZUS

Informacja prasowa. Listy wracają do ZUS! Przedsiębiorco jeśli chcesz zapłacić w styczniu składkę do ZUS odbierz list.

Zakład Ubezpieczeń Społecznych wysłał do płatników obsługiwanych przez krakowski oddział ZUS, podległe inspektoraty i biura terenowe 161 378 kopert z indywidualnym numerem rachunku składkowego. Do krakowskiego oddziału ZUS wróciło 30 450 listów.

piątek, 01 grudzień 2017 13:00

Posiedzenie Rady KKK - 14 grudnia 2017

Szanowni Państwo,
w załączeniu przesyłam zaproszenie na posiedzenie Rady Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej oraz spotkanie opłatkowe w dniu 14 grudnia 2017 r. godz. 10.00.

Pobierz PDF

Szanowni Państwo,

ze zdumieniem dowiedziałem się, że żadna z placówek ochrony zdrowia w Krakowie nie posiada tak bardzo potrzebnego urządzenia, jakim jest System Chłodzenia Skóry Głowy PAXMAN. Jest to system, który zapobiega wypadaniu włosów u pacjentów onkologicznych poddawanych chemioterapii. Zachowanie włosów ma w leczeniu onkologicznym ogromne znaczenie psychologiczne, zwłaszcza u kobiet. NFZ nie dofinansowuje takiego zakupu, ponieważ nie jest to sprzęt ratujący życie. Szukam wsparcia u ludzi dobrej woli, którzy zechcieliby przekazać nawet najskromniejszy datek na Fundację Rozwoju Onkologii i Edukacji Onkologicznej FROEO, która potrzebuje zebrać 120 tys. zł na zakup tego urządzenia dla pacjentów Oddziału Klinicznego Onkologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Ze swojej strony zadeklarowałem przekazanie wpływów z mojej niedawno wydanej książki pt. „Absolwenci rocznik ‘69” na ten szczytny cel.

W załączniku przekazuję pismo od Fundacji FROEO, w którym znajduje się szczegółowy opis działania urządzenia.

Proszę o Wasze wsparcie Jerzy Fedorowicz

Wczoraj, przed estradą wróżka wróżyła i lała wosk, o godz. 18 odbył się koncert andrzejkowy w wykonaniu Małgorzaty Wójcik „Koktajl Muzyczny”. Dziś, 1 grudnia odbywa się prezentacja Słowacji i promocja regionu Orawa.

W sobotę 2 grudnia o godz. 13 - koncert Zespołu Pieśni i Tańca „Mali Krakowiacy” z okazji 40-lecia działalności. W tym dniu od godz. 15 wystąpią zespoły i soliści z Klubu Kultury Wróblowice.3 grudnia od godz. 12 prezentować się będzie gmina Rabka Zdrój. Wystąpi m.in. dziecięcy zespół regionalny „Majeranki”, prezentować się będą rabczańscy twórcy regionalni oraz odbywać się będą warsztaty plastyczne. W tym samym dniu o godz. 16. 30 wystąpi kapela ludowa „Serenada”.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

XXVII Edycja Konkursu „Teraz Polska”

 POLECAMY

 marr

supober

wodociagi

 

Archiwum

archiwum