piątek, 02 czerwiec 2017 10:38

Mistrzowie Handlu 2017

Pilny komunikat:

Ze względu na duże zainteresowanie naszą akcją Mistrzowie Handlu, aby dać szansę wszystkim chętnym, wydłużamy czas na zgłaszanie kandydatur do 30 czerwca! Głosowanie rozpocznie się natomiast 23 czerwca. Kandydatów na Mistrzów Handlu będzie można nominować jeszcze do 30 czerwca, a głosowanie potrwa do 21 lipca, do godz. 22.

„Gazeta Krakowska" – najchętniej czytany dziennik regionalny w Małopolsce w 2017 r. rozpoczął wielki plebiscyt - „Mistrzowie Handlu 2017”. Wielka akcja ma na celu promocję punktów handlowych, które dzięki jakości swoich usług z powodzeniem wygrywają konkurencyjną walkę z wielkopowierzchniowymi marketami i sieciowymi sklepami w wielkich galeriach handlowych. Patronat Honorowy nad plebiscytem objęła Krakowska Kongregacja Kupiecka.

Czytelnicy „Gazety Krakowskiej" oraz użytkownicy naszych portali internetowych wybiorą Laureatów wskazując Sprzedawcę Roku, Sklep Roku, Butik Roku, Kwiaciarnię w Krakowie, Tarnowie, Nowym Sączu i małopolskich powiatach oraz w Sklep Internetowy Roku w Małopolsce. Zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody rzeczowe, vouchery na kampanie reklamową w Gazecie Krakowskiej oraz zaproszenie na szkolenie z marketingu. Laureaci zostaną także zaprezentowani na łamach „Gazety Krakowskiej”.
Etap zgłoszeń rozpoczął się już 2 czerwca i potrwa do 15 czerwca 2017 roku. Głosowanie wystartuje 9 czerwca i zakończy się 7 lipca 2017 roku o godzinie 21. Zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatów!
Wszystkie nagrody dla zwycięzców z każdego miasta i powiatu zostaną wręczone podczas uroczystej gali MISTRZÓW HANDLU, która odbędzie się w lipcu w Krakowie.
Szczegóły dotyczące nominacji i nagród znajdują się na stronie: www.gazetakrakowska.pl/handel
Informacji o akcji udziela Arkadiusz Bar - tel. 503 078 348, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

Ostatnio zmodyfikowano w piątek, 09 czerwiec 2017 13:55

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum