poniedziałek, 10 kwiecień 2017 17:48

Podsumowanie pracy badawczej " Targi Bożonarodzeniowe 2016-2017 w badaniach opinii i preferencji turystów i mieszkańców Krakowa"

W Rynku Głównym odbyło się spotkanie podczas którego omówiono wyniki  raportu " Targi Bożonarodzeniowe 2016-2017 w badaniach opinii i preferencji turystów i mieszkańców Krakowa" sporządzonego przez Instytut Turystyki w Krakowie według koncepcji i metodologii dr Tadeusza Burzyńskiego.

 

Raport zrecenzował prof. dr Hab. Jan Sala z Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Stwierdził, że badania zostały przeprowadzone właściwie i dostarczyłu dużo materiału do analizy. Jest zdania, że w przyszłości należałoby przygotować szerszą pracę, która prezentowałaby role Targów Bożonarodzeniowych w rozwoju turystyki.
W trakcie dyskusji na temat raportu wypowiedziało się kilka osób, m.in. dr Tadeusz Burzyński, mgr Witold Zych z zespołu opracowującego raport, dyrektor Wydziału Spraw Administracyjnych Tomasz Popiołek, zastępca dyrektora Wydziału Promocji i Turystyki Katarzyna Gądek, dyrektor Biura Prasowego Urędu Miasta Krakowa red. Maciej Grzyb, prezes Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej Wiesław Jopek, sekretarz Rady KKK Roman Gawrysiak i prezes firmy Artim Dariusz Michalak.

 

Ostatnio zmodyfikowano w wtorek, 11 kwiecień 2017 13:00

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum