Pozew zbiorowy gastronomii Polskiej przeciwko Skarbowi Państwa

Pozew zbiorowy gastronomii Polskiej przeciwko Skarbowi Państwa

Jestem nowym członkiem Kongregacji, będzie mi bardzo miło zapoczątkować moje członkostwo aktywnym działaniem.
Jestem restauratorką, właścicielką francuskiej restauracji Voila na Konfederackiej 4. Jestem liderem pozwu zbiorowego gastronomii Polskiej przeciwko Skarbowi Państwa.


Wysyłam linki do wystąpień na konferencji prasowej w Sejmie, do wywiadów i reportaży. W TVN 24 w reportażu „Czarno na Białym” jestem jedną z bohaterek. Aktywnie reprezentuję Izbę Gospodarczą Gastronomii Polskiej w negocjacjach z Rządem.
Poniżej przedstawiam nasze postulaty.
W dniu 18 marca odbyła się visio konferencja z Ministerstwem Rozwoju (Olga Semeniuk), Prezesem PFR, Ministerstwem Finansów. Wynikiem tej konferencji będzie prawdopodobnie obniżenie VAT (głownie na napoje i alkohole), ustawa dotycząca obniżania czynszów w okresie pandemii, reizm sanitarny, otwieranie ogródków, być może kolejna tarcza dla nowo otwartych firm w 2020 i inne.
Czy mogę liczyć na wsparcie w dystrybucji grafiki dotyczącej przystąpienia do pozwu? Macie Państwo z pewnością kontakty do lokalnych restauracji, które mają stratę i które mogą przystąpić do pozwu. Będę chętnie odpowiadała na pytania osób zainteresowanych, dziękuję za podawanie mojego numeru telefonu.
Z chęcią będę uczestniczyła w kolejnym spotkaniu członków Kongregacji po Świętach.
Z poważaniem
Dorota Rydygier 570084899
https://profitrelation.com.pl/hit_stats.php?code=MTA2M3wzNDcxfHNsYXdvbWlyLmdyenliQGlnZ3AucGx8TElOS19DTElDS3xZ

Pobierz PDF

Pobierz PDF1

Pobierz PDF2


Drukuj