Piknik- strzelanie oddziału KKK Limanowa

Piknik- strzelanie oddziału KKK Limanowa

Prezes KKK o/ Limanowa Tadeusz Witecki pisze - Szanowni Państwo !!!


Chciałem poinformować że odbyły się wydarzenia tj. Wyjazd na Mazury -19-22 sierpnia
Przełaj Rowerowy Laskowa 11 września
Wyjazd do Myślenic- teatr "Pogodynka" 17 września

Wszystkim organizatorom składam serdeczne podziękowania za pomoc i wkład w organizacje tych wydarzeń , oraz uczestnikom za udział w imprezach bo bez nich nie było by tak wspaniałej atmosfery.

Drodzy członkowie Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej
Zbliżamy się do kolejnego spotkania którym jest Piknik kupiecki ( strzelanie ) o Puchar Prezesa Krakowskiej Kongregacji Kupieckiej dla członków sympatyków i ich rodzin który odbędzie się w dniu 2 pażdziernika od godziny 10,00 na strzelnicy L.O.K przy Domku Myśliwskim w Limanowej-Sowliny
Konkurencja w III kategoriach
I -dzieci, Szkoła Podstawowa
II-szkoła średnia
III- dorośli
Organizatorzy zapewniają:
Wyśmienita zabawę oraz dobrą atmosferę
Smaczne potrawy z grila, wysmienite ciasto do kawy upieczone przez panie z KKK oddzał Limanowa inne potrawy, napoje zimne i gorące.
Napoje zawierające alkohol każdy we własnym zakresie.
Serdecznie zapraszamy
Równocześnie informuje że w dniu 27 Listopada o godz.18,00 jest planowane ''Święto Kupca'' w Limanowej wraz z kolacją i zabawą Andrzejkową
Serdecznie Pozdrawiam
Prezes KKK o/ Limanowa Tadeusz Witecki
xxx

W przypadku dużego zainteresowania udziałem w imprezie, zostanie zorganizowany przejazd autokarowy na trasie Kraków - Myślenice - Limanowa.
Zgłoszenia chętnych przyjmowane będą w Biurze Kongregacji w Krakowie: tel. 12 421 24 42 oraz na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (koniecznie wymagana do ubezpieczenia data urodzenia uczestnika) do dnia 27 września br.
Serdecznie zapraszam do udziału
Wiesław Jopek
Prezes KKK


Drukuj