Pożegnanie z koledą odwołane

Pożegnanie z koledą odwołane

Uprzejmie informujemy, że z powodu dynamicznie zmieniającej się sytuacji epidemiologicznej coroczne “Pożegnanie Kolędy”, które miało się odbyć w dniu 02.02.2022 r. zostało ODWOŁANE.

Godło Teraz Polska dla Twojej firmy

Godło Teraz Polska dla Twojej firmy

Twoja firma zasługuje na Godło „Teraz Polska”!
Rozwijasz firmę? Chcesz podkreślić jakość swoich produktów i usług? Pamiętaj, że polski konsument jest patriotą - wykorzystaj tę wiedzę, wystartuj w Konkursie „Teraz Polska” i zyskaj nowych klientów.

ZUS: Kalkulator dla przedsiębiorców, który pomoże obliczyć składkę zdrowotną

ZUS: Kalkulator dla przedsiębiorców, który pomoże obliczyć składkę zdrowotną

Zakład Ubezpieczeń Społecznych udostępnił kalkulator, który ułatwi przedsiębiorcom ustalenie podstawy wymiaru składki na ubezpieczenie zdrowotne i obliczenie należności.

Pożegnanie z kolędą

Pożegnanie z kolędą

Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości w Krakowie serdecznie zaprasza członków Państwa organizacji wraz z rodzinami i uczniami na staropolskie Pożegnanie z Kolędą w środę 2 lutego o godz. 17,30 w sali Na Kotłowem.

Pobierz PDF

 

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Zarząd Budynków Komunalnych organizuje 11 lutego 2022 r. kolejny przeterg na najem lokali użytkowych.

Pobierz PDF

ZUS: uwaga na oszustów

Dostajemy sygnały od klientów, że oszuści podszywają się pod numer infolinii ZUS. Podkreślamy, że nasi konsultanci nie dzwonią do klientów w sprawie zmiany numerów telefonów do konta na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, czy też zmiany numerów telefonów używanych w komunikacji z bankami.

Informacja o pożyczce płynnościowej

Pożyczka płynnościowa z funduszy unijnych:
OPROCENTOWANIE 0%

Komunikat w sprawie opłat za zezwolenia na sprzedaż alkoholu

Informacja w sprawie naliczania opłat za zezwolenia na sprzedaż alkoholu w okresie zamknięcia Urzędu Miasta Krakowa

ZUS: można już wnioskować o wsparcie z tarczy antykryzysowej

ZUS: można już wnioskować o wsparcie z tarczy antykryzysowej

Przedsiębiorcy z określonych branż otrzymali prawo do zwolnienia ze składki za grudzień 2021 r. i szóstego świadczenia postojowego. Od dziś, 17 stycznia, na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS mogą składać wnioski o to wsparcie.

Mały ZUS plus

Mały ZUS plus

Przedsiębiorcy, którzy chcą w tym roku zacząć korzystać z "Małego ZUS Plus", powinni zgłosić się w ZUS do 31 stycznia. Ci, którzy korzystali z ulgi w 2021 r. i nadal spełniają warunki, nie muszą zgłaszać się ponownie.