piątek, 12 lipiec 2019 11:01

Nagrodę „Amicus Hominum”

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego informuje, że ruszył nabór w konkursie o Nagrodę „Amicus Hominum”, która ma na celu wyróżnienie osób, które
działają na rzecz dobra innych i swoją bezinteresowną aktywnością wspierają drugiego człowieka. Termin przyjmowania zgłoszeń: 31 lipca br.

wtorek, 09 lipiec 2019 09:33

Kampania Edukacyjna Dobre bo polskie

Już startuje kampania edukacyjna „Dobre bo polskie”. Kampania jest dystrybułowana w Dzienniku Gazecie Prawnej w pełnym nakładzie.
Wypowiedź Krzysztofa Przybył zostanie opublikowana w prasie i pod niniejszym linkiem
http://www.swiadomykonsument.info/dlaczego-warto-promowac-polskie-produkty-i-marki-wsrod-polskich-konsumentow
Zapraszamy do lektury

wtorek, 09 lipiec 2019 09:30

BANK PROJEKTÓW PONADLOKALNYCH

Małopolska 2030 informuje: W ramach toczących się prac nad Strategią Rozwoju Województwa „Małopolska 2030” uruchomiliśmy Bank Projektów Ponadlokalnych.

wtorek, 09 lipiec 2019 09:23

OGŁOSZENIE O PRZETARGU

Prezydent Miasta Krakowa ogłasza pierwszy przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż nieruchomości. Szczegółowe informacje odnośnie zbywanych nieruchomości można uzyskać w Wydziale Skarbu Miasta Referacie Przetargów i Zamian, Urzędu Miasta Krakowa ul. Kasprowicza 29, pokój 413, telefon 12 616-9808 w godzinach pracy urzędu.


Ogłoszenie o przetargu zamieszczone jest na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Krakowa www.bip.krakow.pl Finanse i Mienie/ Nieruchomości Miasta Krakowa/ Przetargi na Nieruchomości/ oraz wywieszona na tablicach ogłoszeń w budynkach Urzędu Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4 i przy ul. Kasprowicza 29.

Polecane lokale użytkowe do wynajęcia

 

banner teraz polska

 POLECAMY

 

supober

 

 

Archiwum

archiwum