Informacja o konkursie Teraz Polska

Witam serdecznie, zwracam się z uprzejmą prośbą o przekazanie informacji na temat Konkursu "Teraz Polska" przedsiębiorcom zrzeszonym w Waszej Organizacji. Wszystkim zainteresowanym Fundacja udzieli pomocy w przygotowaniu wniosku konkursowego. Ponadto deklarujemy przekazanie niezbędnej ilości materiałów informacyjnych dla uczestników Konkursu, umieszczenie linku do Waszej strony internetowej na stronie http://www.terazpolska.pl, www.terazpolska.pl oraz przekazanie zaproszenia na Galę "Teraz Polska", która odbędzie się w czerwcu 2022 roku w Warszawie.


W załączeniu przesyłam Regulamin Konkursu "Teraz Polska" oraz gotową informację, którą można wykorzystać w korespondencji z Członkami Organizacji lub zamieścić na stronie internetowej.
Przyjmowanie zgłoszeń do bieżącej edycji Konkursu "Teraz Polska" potrwa do 31 stycznia 2022 roku.
Z wyrazami szacunku
Andrzej Czernek
Wiceprezes Zarządu
Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego

 

Szanowni Państwo!

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego zainaugurowała 32. edycję Konkursu „Teraz Polska”. Przyjmowanie wniosków konkursowych potrwa do 31 stycznia 2022 roku.

Tegoroczna edycja Konkursu zostanie przeprowadzona w trzech kategoriach: dla produktów, usług oraz przedsięwzięć innowacyjnych. Głównym kryterium stosowanym przez ekspertów przy ocenie zgłoszeń jest jakość produktu (usługi). Dzięki temu szansę na wygraną w Konkursie „Teraz Polska” mają reprezentanci wszystkich firm, niezależnie od wielkości i skali działania.

Laureaci Konkursu otrzymają prawo do umieszczania na produktach i usługach Godła „Teraz Polska” – znaku, który jest postrzegany jako symbol najwyższej jakości. Będą mogli również wykorzystywać znak „Teraz Polska” w kampaniach reklamowych oraz działaniach promocyjnych firmy a także brać udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez Fundację.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, ponad 70% respondentów uważa, że produkty i usługi oznaczone symbolem „Teraz Polska” charakteryzują się wysoką i stabilną jakością, są nowoczesne oraz mają atut krajowego pochodzenia.
Równie pozytywne opinie prezentują przedstawiciele firm, dotychczas nagrodzonych Godłem „Teraz Polska”. Według Laureatów znak „Teraz Polska” to przede wszystkim narzędzie wspomagające budowanie marki Firmy, a także instrument zwiększający zaufanie do firmy.

Uroczyste zakończenie Konkursu „Teraz Polska” odbędzie się w czerwcu 2022 roku. Podczas Gali w Warszawie przedstawiciele nagrodzonych firm odbiorą statuetki „Teraz Polska”.

Aby zgłosić się do Konkursu „Teraz Polska” należy:
przesłać do Fundacji wypełnioną ankietę rejestracyjną (dostępna na stronie www.terazpolskafirma.pl)
następnie do dnia 31 stycznia 2022 roku przesłać do Fundacji wypełnioną ankietę weryfikacyjną
wnieść opłaty konkursowe (rejestracyjną i weryfikacyjną).

Członkowie naszej Organizacji otrzymują rabat 500 zł od opłaty weryfikacyjnej. W celu otrzymania rabatu należy w ankiecie rejestracyjnej - w polu źródło informacji o konkursie - wpisać pełną nazwę naszej Organizacji.

Po przesłaniu do Fundacji wypełnionej ankiety rejestracyjnej, każda z firm otrzyma ankietę weryfikacyjną. Informacje w niej zawarte będą stanowiły podstawę do dokonania oceny przez Komisję Ekspertów.

Wypełnioną ankietę weryfikacyjną należy odesłać do Fundacji do dnia 31 stycznia 2022 roku. Przyjęcie wniosku weryfikacyjnego związane jest z dokonaniem przez firmę opłaty weryfikacyjnej. Jej wysokość jest uzależniona: dla firm produkcyjnych - od ilości osób zatrudnionych, dla firm usługowych - od przychodu netto firmy w roku 2020.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu „Teraz Polska” oraz regulamin znajdują się na stronie www.terazpolskafirma.pl

W przypadku dodatkowych pytań związanych z Konkursem „Teraz Polska” prosimy o kontakt z Biurem Konkursu „Teraz Polska”, tel. 22 826-01-91; e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Pobierz PDF